Evinyol

TEKNOLOJİ HAYATIMIZI DEĞİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Yaşadığımız yüzyılda hızla gelişen teknoloji​nin getirdiği ​değişimler ​tüm sektörler​i ​etkilemektedir. Bu sektörlerden biri d​e mekanlarınızı ​​​yenilerken özellikle dekorasyonda kullanılan, artık vazgeçilmez olan ​duvar kağıdı çeşitleridir.

Evimizi, işyerimiz​i yenilerken ister geleneksel isterseniz modern ortamlar oluşturmak sizin elinizde ayrıca ​cafe ve restaurantların​ızın farklı ve birbirinden güzel duvar kağıdı desenleri ile süslemek, görselliği ön plana çıkarmak ​isteyenler için de duvar kağıdı kullanımı hızlı bir şekilde artmıştır.​

​ ​Duvar kağıtları çeşitleri itibariyle kendi aralarında farklı gruplara ayrılırlar. Hazır fabrikasyon duvar kağıtları ve duvar kağıdı baskı makinelerinde basılan duvar kağıtlarıdır. Aralarındaki fark ise biri fabrikasyon ortamda desen, yaldız ve sim gibi malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Duvar kağıdı baskı makinelerinde ise istediğiniz yüksek çözünürlükte olan fotoğraf, vektörel​, çizim,​ imaj gibi ​tercihler ile istediğiniz ölçüde baskısını yaptırmanızdır. Bunların içerisinde 3 boyutlu duvar kağıtları ​ yani fotoğrafa baktığımızda derinlik oluşturan bir görünüm sağlamaktadır. www.evinyo.com’da 3D duvar kağıtlarından her hangi bir fotoğrafı seçerek​evinizde dilediğiniz yerde yatak odası, salon, çocuğunuzun odas​ı hatta mutfakta ​rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İşyerinizde çalışma ortamınızda rahatlıkla uygulayabilir farklı bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Cafe ve Restarunatlar için kreatif düşüncelerden oluşan 3d duvar kağıtları ​mekanlarınıza ​ ​farklı bir hava katmaktadır.

SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI SU İÇİN SU FİLTRELERİ

Ekolojik değişmeler ve dejenerasyonlar ​nedeniyle her geçen gün içinde yaşadığımız dünyamızın​ ​ ​havası ve suyu hızla kirlenmektedir. Bu kirlenme​ doğaya zarar verdiğinden bizim de sağlıklı yaşamamıza engel olmaktadır. B​u nedenle özellikle b​ina girişlerine takacağı​n​ız tesisat filtresi sularımızı kum, çakıl, çamur ve kaba pisliklerden arınmasına yardımcı olacaktır. Ev ve iş yerlerimize takılan ​su filtresi bize bir çok avantajlar sağlayacaktır. Yemeklerde kullandığımız suları filtre ederek bizim sağlıklı yaşamamıza, evimizde​​ki kombinin daha uzun ömürlü olmasına, daha az elektrik harcamasına ve içinde kireçlemenin azalmasına yardımcı olacaktır. Çamaşır makinemizin daha uzun ömürlü olmasına, yıkadığı çamaşırların yumuşak olmasına, rezistansın kireçlenme yapmasını geciktirerek daha az elektrik harcamasına yardımcı olacaktır. Bulaşık makinemizin bulaşıkları yıkarken çizilmesini azaltmakla birlikte rezistansının daha geç kireçlenmesine imkan sağlayarak hem uzun yıllar makinelerimizi bozulmadan sağlıklı çalışmasına hem de ​ekonomi yapmanıza yardımcı olacaktır.