E-ticaret

Profesyonel eticaret tasarım

Profesyonel Web Tasarım

E-ticaret sitenizin tasarımı işinizin başarısı için belirleyici bir faktördür. eticaret siteniz firmanızın vitrini olacak, firma prestijinizi artıracaktır.
Size özel eticaret sitesi tasarımı

Size Özel Web Tasarım

Size özel, firmanızın kurumsal renklerine uygun olarak tasarlanmış eticaret sitesi ile benzersiz olacaksınız.
Eticaret sitesi yönetimi

Komple Yönetim

Hızweb eticaret sistemi komple yönetim sunuyor. Müşteriler, siparişler, kampanyalar, kargo herşey sadece bir tık uzakta. E-ticarete geçiş hiç bu kadar olmamıştı.
eticaret sitesi kullanıcı dostu arayüz

Kullanıcı Dostu Arayüz

E-ticaret sitenizin arayüzü tamamen sezgisel olarak planlandı. Müşteriniz, en kısa yoldan alışverişi başlayıp tamamlayacak. Herşey çok basit. Müşteriniz ürünleri sepete ekleyecek, hemen üye olabilecek, fatura adresi ve teslimat adresini girerek alışverişi tamamlayacaktır.
Size özel eticaret sitesi tasarımı

E-Ticaret Arama Motorları

Arama motorları optimizasyonu ile sitenizin reklam maliyetleri ciddi oranda düşecek. (SEO) Arama sonuçlarında en iyi sonuç için url routing, Seo için en uygun metataglar, resim aramalarında üst sıralar eticaret siteniz için en iyi sonuçlar.
eticaret sitesi ödeme sistemleri

Ödeme Sistemi (Bankalar)

Ödeme sistemleri başvuru seçenekleriniz hem kolaylaştı hem de arttı. Payu sistemiyle ödeme işleminizi çok kısa sürede düşük maliyete tamamlaya bilirsiniz. Pay U ile en uygun koşullarda 7 banka ile anlaşmalı taksit seçeneklerine sahip olacaksınız. Dilerseniz bankalara ayrı ayrı başvurabilirsiniz.
eticaret desteği

İleri Düzey Destek

Beklentileriniz çok özel ama eticarete başlamak zor değil. Banner tasarımları, kampanya tasarımları, ürün resimleri ekleme, Hızweb photoshop eğitim desteği ile çok kolay.